Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.
Ogłoszenie nr 1 Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach o naborze na stanowisko urzędnicze - Specjalista do spraw płac

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach, 63-760 Zduny, ul. Strzelecka 10, Tel/fax 062 7215723

Oferowane stanowisko:
  Specjalista do spraw płac

Wymiar czasu:
  0,5 etatu

Miejsce składania ofert:
  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach 63-760 Zduny, ul. Strzelecka 10 sekretariat Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach

Wymagania:

Wymagane wykształcenie:
1. niezbędne – średnie ekonomiczne,
2. preferowane – wyższe ekonomiczne.

Wymagania związane ze stanowiskiem:
1. wymagania niezbędne:
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy (w tym prawa pracy dla nauczycieli              i pracowników samorządowych), prawa podatkowego, przepisów ZUS, przepisów dot. zamówień publicznych
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładach pracy zatrudniających około 100 osób (preferowane szkoły),
- doświadczenie w samodzielnym rozliczaniu płac, podatków, składek ZUS,
- doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy.
2. wymagania dodatkowe:
- znajomość obsługi programu Płatnik,
- znajomość pracy w systemie kadrowo – płacowym „SAMSON”,
- dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
- komunikatywność, optymizm i nastawienie na pracę w zespole

Zakres obowiązków:
  1. koordynowanie i realizacja działań związanych ze sprawami pracowniczymi,
2. naliczanie i wypłata wynagrodzeń,
3. sporządzanie deklaracji rozliczeń związanych ze stosunkiem pracy, sprawozdań statystycznych oraz innych sprawozdań i raportów powiązanych z zajmowanym stanowiskiem pracy,
4. obsługa stypendiów dla uczniów,
5. prowadzenie procedur zamówień publicznych

Wymagane dokumenty:
  1. życiorys (CV) – ze szczegółowym określeniem przebiegu pracy,
2. list motywacyjny,
3. kopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom ukończenia studiów, szkoły średniej, świadectwo maturalne),
4. kopia dowodu osobistego,
5. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
6. kwestionariusz osobowy,
7. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Dodatkowe informacje:

Uwagi:
- Kandydaci, którzy spełnią wymagania wskazane powyżej jako niezbędne i złożą komplet dokumentów to potwierdzających oraz wymaganych w niniejszej procedurze zostaną dopuszczeni do kolejnego etapu.
- Kandydaci, którzy oprócz spełnienia wymogów określonych jako niezbędne, spełnią wymagania wskazane jako dodatkowe, uzyskają dodatkowo 10 pkt.
- Aplikacje, które wpłyną do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych po terminie, jak również nie spełniające wymogów formalnych, nie będą rozpatrywane i zostaną komisyjnie zniszczone.
- Osoby, których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane.
- Informacja z listą kandydatów spełniających wymogi formalne zostanie umieszczona do dnia 04 lipca 2008r.na tablicy ogłoszeń w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach i w BIP; http://www.zduny.bip.cc
- o rozmowach kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni drogą e-mail lub pocztą.

Dokumenty składać w zamkniętej kopercie do dnia 02 lipca 2008r.
Na kopercie należy umieścić dopisek: „Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty ds. płac”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 062 721 57 23 lub w sekretariacie Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą      z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. nr 101,poz.926) oraz ustawą  z dn. 22.03.1999 o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2001r. nr 142, poz. 1593 ze zmianami)”

Opis stanowiska pracy znajduje się w załączniku nr 1.

Ostateczny termin składania ofert: 02 lipca 2008r.

» Pliki powiązane:

Załącznik nr 1 do ogłoszenia nr 1 Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach o naborze na stanowisko urzędnicze - Specjalista do spraw płac.
Dodany: 19.06.2008 godz. 10:17

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Krajka Andrzej [Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach] dnia 19 2008

Informacja opublikowana przez:
  dnia 19 2008 godz. 10:13
Liczba odsłon:
  373 od 19 2008 godz. 10:13  (średnio 0.1 odsłon/dobę)

Urząd Miejski w Zdunach
63-760 Zduny, Rynek 2
tel. 62 7215 001, faks: 62 7215 243
województwo wielkopolskie, powiat krotoszyński.
zduny@zduny.pl