Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.
Nabór na stanowisko: Dyrektor Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Zdun

Oferowane stanowisko:
  DYREKTOR ZDUNOWSKIEGO OŚRODKA KULTURY W ZDUNACH

Wymiar czasu:
  Pełen etat w Zdunowskim Ośrodku Kultury

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub pocztą w terminie do 13.03.2015 r. w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta Zduny, ul. Rynek 2 w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na stanowisko: Dyrektor Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach”

Wymagania:

I Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie wyższe (preferowane: pedagogika kulturalno-oświatowa, animacja kultury, artystyczne, pedagogiczne, menadżerskie lub ekonomiczne),
  2. Ukończony 18. rok życia i pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie oraz nieposzlakowana opinia,
  4. Co najmniej 5. letni staż pracy,
  5. Stan zdrowia pozwalający na pracę na określonym stanowisku,
  6. Znajomość odnośnych aktów prawnych (ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, ustawa o finansach publicznych, ustawa o samorządzie gminnym) potwierdzona praktyką, odbytymi szkoleniami lub kursami

II. Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość zasad funkcjonowania instytucji kultury,
  2. Umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem pracowników,
  3. Umiejętność planowania niezbędnych działań w kierunku rozwoju działalności kulturalnej,
  4. Posiadanie wiedzy  zakresu przepisów prawa dotyczących funkcjonowania instytucji kultury,
  5. Dysponowanie wiedzą i doświadczeniem w pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych na działalność kulturalną,
  6. Umiejętność skutecznego komunikowania się i przekazywania informacji,
  7. Wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, , samodzielność, kreatywność, bezkonfliktowość, komunikatywność, odpowiedzialność.

Mile widziane:

  1. Prawo jazdy kat. B,
  2. Umiejętność posługiwania się nowymi technologiami,
  3. Znajomość i umiejętność posługiwania się graficznym oprogramowaniem komputerowym,
  4. 3 letnie doświadczenie w kierowaniu samorządową jednostką organizacyjną,
  5. Umiejętność pracy z multimediami,
  6. Umiejętność wystąpień publicznych, prowadzenia konferansjerki,
  7. Podstawy z umiejętności w zakresie PR i reklamy.

Zakres obowiązków:

III. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Kierowanie i odpowiedzialność za całokształt działalności Zdunowskiego Ośrodka Kultury,
  2. Prowadzenie prawidłowej oraz zgodnej z przepisami prawa gospodarki finansowej instytucji,
  3. Efektywne zarządzanie majątkiem Zdunowskiego Ośrodka Kultury,
  4. Wspieranie rozwoju pracowników,
  5. Reprezentowanie Zdunowskiego Ośrodka Kultury na zewnątrz,
  6. Przygotowanie projektu budżetu z zakresu działania Zdunowskiego Ośrodka Kultury i kontrola jego realizacji,
  7. Przedstawianie planów rzeczowych, sprawozdań finansowych oraz wniosków inwestycyjnych,

IV. Warunki pracy:

  1. Wymiar czasu pracy: - 1 etat.
  2. Miejsce pracy: Zdunowski Ośrodek Kultury w Zdunach.

Wymagane dokumenty:

V. Wymagane dokumenty:

  1. Pisemne zgłoszenie udziału w konkursie na stanowisko Dyrektora Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach wraz z motywacją,
  2. Życiorys – CV,
  3. Kwestionariusz osobowy ze zdjęciem,
  4. Uwierzytelnione odpisy dyplomu i świadectw dokumentujących posiadane kwalifikacje,
  5. Uwierzytelnione odpisy świadectw pracy i zaświadczeń potwierdzających posiadany staż pracy,
  6. Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe z uwzględnieniem osiągnięć w tym zakresie,
  7. Koncepcje programową dotyczącą prowadzenia Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach,
  8. Oświadczenie o niekaralności,
  9. Aktualne zaświadczenie o stanie zdrowia stwierdzające zdolność do pracy na stanowisku kierowniczym (zaświadczenie wydane przez lekarza medycyny pracy),
  10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 poz. 1182) zawartych w zgłoszeniu na potrzeby postępowania konkursowego.

Dodatkowe informacje:

Kandydaci mogą zapoznać się z warunkami organizacyjno-finansowymi działalności Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach u zastępcy Burmistrza, Pana Miłosza Zwierzyka.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

O terminie i miejscu postępowania konkursowego uczestnicy zostaną zawiadomieni indywidualnie.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej www.zduny.bip.cc oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego w Zdunach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV (z dokładnym przebiegiem kariery zawodowej) winny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zduny, 5 lutego 2015 r.

» Pliki powiązane:

Zarządzenie nr 25/2015 Burmistrza Zdun z dnia 5 lutego 2015 r. w sprawie ogłoszenia naboru na stanowisko pracy Dyrektora Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach
Dodany: 05.02.2015 godz. 14:09
Załacznik nr 1: REGULAMIN KONKURSU NA STANOWISKO DYRKTORA ZDUNOWSKIEGO OŚRODKA KULTURY W ZDUNACH
Załącznik nr 2: Ogłoszenie Burmistrza Zdun o konkursie na stanowisko pracy DYREKTOR ZDUNOWSKIEGO OŚRODKA KULTURY W ZDUNACH
Dodany: 05.02.2015 godz. 14:42
Ogłoszenie o wyniku wstępnej selekcji kandydatów w konkursie na stanowisko Dyrektora Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach
Dodany: 21.03.2015 godz. 22:01

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Zająkała Jacek [Doradca Burmistrza Zdun] dnia 5 2015

Informacja opublikowana przez:
  dnia 5 2015 godz. 13:58
Liczba odsłon:
  1191 od 5 2015 godz. 13:58  (średnio 0.88 odsłon/dobę)

Urząd Miejski w Zdunach
63-760 Zduny, Rynek 2
tel. 62 7215 001, faks: 62 7215 243
województwo wielkopolskie, powiat krotoszyński.
zduny@zduny.pl